2 قالب مدیریت
10 قالب سایت
15 مشتری راضی
1 مشتری ناراضی

سیستم آموزش مجازی

سیستم مدیریت آموزش ( LMS ) چیست؟ LMS مخفّف عبارت " Learning Management System " ، یک سیستم نرم افزاری است برای اجرا ومدیریت دوره های آموزشی که به صورت الکترونیکی برگزار میشوند. این سیستم فعالیت هر فرد با هر نقشی را ثبت و پیگیری می کند و روند یادگیری و آموزش را به طور خودکار مدیریت میکند. LMS مدیریت اجرایی برنامه های آموزشی را در درون یک سازمان تسهیل و سطح آموزش را بالا میبرد. برای فراگیران امکان تعامل با استاد درس وهمکاری و مشارکت با سایر فراگیران فراهم میکند.

work

سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی سا نیار(Sanyar LMS)

SANYAR LMS با هدف ارائه خدمات آموزشی به صورت الکترونیکی و تحت وب به فراگیران )دانشجویان، کارمندان،خودآموزان، دانش پژوهان (برای انوع دوره های آموزشی از قبیل ) ترمی(، دورهای، آزاد، پودمانی، ضمن خدمت و آموزش مداوم طراحی شده است . در SANYAR LMS مسائل فرهنگی مربوط به ایران عزیز و راحتی کاربران برای استفاده به طور کامل لحاظ شده است. در این سیستم امکان ایجاد یک دوره الکترونیکی خودکار با سقف تعداد فراگیر مشخص وجود دارد. فراگیران می توانند در این دوره ها ثبت نام کنند، هزینه دوره را پرداخت کنند و در زمان های تنظیم شده از قبل برای به مشاهده محتوای الکترونیکی بپردازند و سپس در آزمون شرکت کنند.

Watch Video

work

چرا سیتم مدیریت آموزشی سانیار

تیم سانیار با بهره گیری از جدیدترین امکانات،پیشرفته ترین زبان های برنامه نویسی،در کنار خلاق ترین طراحان بستری را برای برگزاری کلاس آنلاین وکلاس های محتوای محور فراهم کرده است

پشتیبانی از استانداردهای آموزشی الکترونیکی

سیستم نمره دهی بر اساس فعالیت ها

به اشتراک گذاری صفحه نمایش

نمونه قالب های طراحی شده

ما بیش از 20 قالب را برای شما آماده کرده ایم.

همه آنچه نیاز دارید!

برای داشتن یک آموزشگاه مجازی ، به برنامه نویس ، طراح و یک سرور نیاز دارید؟ سانیار تمامی ابزارها مورد نیاز یک آموزشگاه را در اختیار شما می گذارد.

خیلی ساده

برای استفاده از سانیار نیاز به هیچ تخصصی نیست! همه آنچه در مورد استفاده از سانیار باید بدانید در چند ویدیو ۵ دقیقه‌ای برای شما فراهم شده.

زیبا حتی بر روی موبایل

ویرایشگر بامشی وب‌سایت هایی زیبا درست می‌کند که حتی بر روی موبایل هم قابل استفاده هستند. همه سایت‌هایی که با سانیار ساخته شده Responsive هستند..

منتظر چی هستی ؟از امروز شروع کنید!

مرحله اول

انتخاب قالب و پلن

مرحله دوم

سفارش و پرداخت

مرحله سوم

نصب و پیکربندی

مرحله چهارم

توسعه و پشتیبانی

نظر مشتریان

آخرین مطالب

همین حالا آموزشگاه مجازی خود را ایجاد کنید

با عضویت در سانیار آموزشگاه خود را سفارش دهید